Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Формула-1: Хемілтон спокійно виграв Гран-прі Японії

Опубликованно 13.10.2018 23:34

Лідер чемпіонату Формули-1 Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Японії, вигравши 9-ту гонку у сезоні і 71-ю в кар'єрі.

Для британця гонка пройшла дуже спокійно, як і весь уїк-енд. Він був найшвидшим на всіх трьох практиках, виграв кваліфікацію і лідирував з першого до останнього кола.

Цікаво було за його спиною. Себастьян Феттель, який стартував 8-м, на першому ж колі пройшов трьох суперників, а за підсумками двох кіл став четвертим.

Тут же на трасі з'явився автомобіль безпеки, оскільки на старті після контакту Магнуссена і Леклера залишилося багато уламків.

Після завершення режиму машини безпеки Феттель кинувся в атаку на Ферстаппена, між ними відбувся контакт і Себ вилетів з траси. Маршали визнали інцидент гоночним, Макс залишився третім, а Феттель відкотився на 19-е місце.

A crucial moment in the grand prix, and the title race...Lap 8: Seb ???? Max#JapaneseGP ???????? #F1 pic.twitter.com/pTrYZ4z2uK— Formula 1 (@F1) 7 жовтня 2018 р.

Поки обидва Мерседеса виїжджали у відрив, Феттель намагався пробитися вище і в підсумку дістався до очікуваного шостого місця.

В кінці гонки невеликі проблеми з темпом виникли у Боттаса, якого наздогнав Ферстаппен, але так і не зміг знайти момент для атаки. Коли Хемілтону сказали про проблеми Боттаса, він прискорився, показав кращий коло і був готовий відсвяткувати "Великий шолом" (поул, перемога і кращий круг), але в кінці найшвидше коло проїхав Феттель, хоч трохи зіпсувавши Льюїсу свято.

А ось що стосується загального заліку, то Хемілтон набрав 25 очок, тоді як у Феттеля лише +8 пунктів за шосте місце. Залишилося чотири етапи і боротьба за чемпіонство вже примарна.

Категория: Автоновости