Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Tsunami RT: два дні битв і пригод

Опубликованно 21.09.2018 18:18

Битва на два фронти – завжди важке випробування для будь-якої команди... Особливо коли доводиться розділяти свої головні сили, причому один з лідерів команди ще не встиг повністю відновити свою спортивну форму після травми, отриманої два місяці тому. Саме з таким викликом зіткнулася українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova, коли їй довелося вдруге поспіль поєднувати виступи на етапах Porsche Carrera Cup Italia (на Autodromo Vallelunga Piero Taruffi під Римом) і Porsche Carrera Cup France (на Circuit de Nevers Magny-Cours). Найважчим днем стала субота, коли всі досягнення в кваліфікаціях були анульовані і довелося починати гонку з останніх рядів – але навіть в таких непростих умовах пілоти Tsunami RT за підсумками уїк-енду завоювали три подіуму (один в абсолютному заліку і два в дивізіоні)!

Вільні тренування в п'ятницю не принесли яких-небудь сюрпризів, але продемонстрували – і Алессіо Ровера, і Томмазо Моска готові боротися за найвищі місця. Однак обидві кваліфікації в суботу в першій половині дня стали суцільним розчаруванням, хоча спочатку все складалося просто чудово. Моска у відмінному стилі виграв кваліфікацію в Валлелунгу і завоював було поул-позицію, але незабаром після цього було шокуючим повідомлення – результат Томмазо повністю анульовано (екіпірування пілота не відповідала вимогам регламенту), пілотові доведеться стартувати з останньої позиції. Майже те ж саме відбулося через півтори години в Маньї-Курі – Алессіо Ровера показав було третє час у першій кваліфікації, але два його кращих часу були анульовані (двічі виїхав за межі траси), в результаті чого пілот Tsunami RT миттєво перемістився на передостаннє стартове місце...

Алессіо Ровера: «На жаль, у нас були проблеми з радіозв'язком, тому я навіть не знав, що порушую правила. Тепер особливо важливо зосередитися на гонці».

Суботні гонки в Валлелунгу і Маньї-Курі розвивалися майже по одному і тому ж сценарію – Томмазо Моска і Алессіо Ровера з самого старту кинулися в атаку і почали відігравати позиції. Головна відмінність полягала в тому, що Моска зумів пробитися до сьомої позиції, але після гоночного інциденту (контакт в повороті з Даніеле Каццанигой) отримав 25 секунд штрафу і опинився за межами Топ-10. Набагато більш успішним став виступ Ровери, який навіть у самих несприятливих умовах здатний боротися за місця в групі лідерів... Що і наочно продемонструвала суботня гонка в Маньї-Курі, де Алессіо після старту з передостанній позиції впевнено «прорубился» на п'яте місце і записав на свій рахунок ще 12 очок! Найуспішнішим в Tsunami RT в суботу став Алекс де Джакомі, який Валлелунгу зумів завоювати другу позицію в заліку Michelin Cup (окремої категорії для бізнес-драйверів).

Томмазо Моска: «Я добре стартував і дістався до сьомого місця, а потім атакував Каццанигу. Коли це все сталося, я був усередині повороту і намагався обігнати його. Але хвора нога підвела, я не встиг вчасно загальмувати і ненавмисно штовхнув суперника... Дуже засмучений ситуацією в чемпіонаті, але безмежно захоплений тим, як відпрацювали механіки і вся команда».

Вранці в неділю стало відомо, що Томмазо Моска все-таки не зможе виступити у другій гонці – травмована нога нагадала про себе, довелося відмовитися від подальшого виступу. У підсумку, кольору Tsunami RTв Валлелунгу захищав лише Алекс де Джакомі, який фінішував третім у Michelin Cup і десятим в абсолютному заліку. Зате у Франції неділю стало набагато більш успішним днем, ніж субота – у другій кваліфікації Алессіо Ровера завоював право стартувати з першої лінії (поступився лише чемпіону Жульєна Андлауэру). У гонці якихось серйозних змін не відбулося – Андлауэр з Роверой як стартували першим-другим, так і фінішували в цій послідовності. Отже, неділя принесла Tsunami RT Centro Porsche Padova відразу два подіуму – в абсолюті у Франції і в дивізіоні в Італії.

У Porsche Carrera Cup Italia в командному заліку Tsunami RT зараз займає третю позицію (131 пункт), пропустивши вперед Dinamic Motorsport (158 очок) і Ghinzani Arco Motorsport (132). В особистому заліку на титул перед фінальним раундом в Імолі претендують відразу три пілоти – Джанмарко Куаресмини (113 очок), Алессіо Ровера (108) і Дієго Бертонелли (108). Найбільше вражає, що пілот Tsunami RT Ровера як і раніше залишається одним з головних претендентів на титул, незважаючи на пропуск двох етапів поспіль! У дивізіоні Michelin Cup (де чемпіоном достроково став Башар Мардини з 98 балами) Алекса де Джакомі чекає битва за другу позицію з Марко Кассарой – рахунок 72-68 на користь пілоти Tsunami RT. У Porsche Carrera Cup France Алессіо Ровера займає другу позицію з 133 очками – лідером залишається Жюльєн Андлауэр (152). Цікаво, що Tsunami RT, зазвичай представлена лише одним пілотом, як і раніше тримається на другому місці в командному заліку – попереду тільки Martinetby Alm?ras, за яку виступають два-три пілота!

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT