Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гран-прі Іспанії: Хемілтон легко виграв Гран-прі Іспанії

Опубликованно 16.05.2018 05:23

Британець Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії, який завершився тріумфом Мерседес завдяки фіну Валттері Боттасу, що забезпечив команді чемпіонський дубль.

Найцікавіші події етапу сталися вже на першому колі. Роман Грожан розвернувся в одному з перших поворотів, в результаті чого сталася аварія з його участю, а також з машинами Хюлькенберга і Гасли. Всі троє відразу вилетіли.

Крім того, на старті Феттель обійшов Боттаса і став другим, однак Льюїс Хемілтон утримав лідерство і швидко створив значний відрив, на кожному колі виграючи у Феттеля по 0,5-1 секунди.

Надалі гонка була не особливо багатою на обгони і більше йшла стратегічна боротьба на піт-стопах. Якщо перша хвиля заїздів в бокси завершилася для Феррарі добре (команді раніше зазвала Себастьяна на піт-стоп, але помилка в боксах механіків Мерседес допомогла утримати позицію попереду Боттаса), то другий піт відкотив Себа тому.

Феттель під віртуальним сейфіті-каром заїхав на піт-стоп і опустився на четверте місце, пропустивши та Боттаса, і навіть Ферстаппена. В кінці Феттель кинувся в погоню за Максом, але пройти його не зумів.

До всіх проблем Феррарі додався схід Кімі Райкконена, якого підвела техніка.

В кінці гонки кілька разів нагадав про себе Даніель Ріккардо, який встановив новий рекорд кола - 1.18,441. Правда, йшов він на п'ятому місці з відставанням у 19 секунд від Феттеля, так що ніякої нової інтриги не виникло.

У результаті Хемілтон дуже впевнено виграв Гран-прі, завоювавши 64-ту перемогу в кар'єрі.