Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Прагнення до слави Instagram привів до фінансового краху


Опубликованно 19.04.2018 00:31

Прагнення до слави Instagram привів до фінансового краху

"Я хотіла розповісти свою історію про це молодому тисячолітньої життя в Нью-Йорку," Calveiro, який налічує понад 12 000 передплатників в Instagram, розповів Нью-Йорк пост. "Я був магазин одягу..., щоб прийняти 'ідеальний 'грам.' "

Хоча її життя ЗМІ виглядала гламурно, вона боролася у фінансовому відношенні, враховуючи, що її оплачувана стажування тільки для перевезення стипендію. Живе за рахунок її заощадження, вона також влаштувалася на тимчасову роботу. Навіть після того, як вона повернулася в Майамі восени 2013 року і приземлився на повній ставці публіцист, Calveiro затонув $А13 000 в борг, намагаюся жити в Instagram-гідне життя.

"Я жив вище моїх коштів", - сказала вона.

Як Instagram авторитетів, показати останні тенденції моди і їх екзотичні канікули, простим смертним, не порушуючи банку намагається не відставати. За даними модниці, вам доведеться витратити близько AU40$ 400 в рік для "підтримання стандартів фізичної краси, представлених в Instagram годує".

Calveiro може ставитися. Поки жила з батьками в Майамі, більшу частину своєї зарплати пішли в ресторани, займатися шопінгом і подорожами — все курирувати затребуваними життя онлайн.

(немає) #нью-йоркській Тижні моди

Публікацію Lissette Calveiro (@lissettecalv) на 8 лютого 2018 року на 9:59 за тихоокеанським часом

(немає) #нью-йоркській Тижні моди


"Я живу у брехні", - сказала вона. Хоча вона заробляла на низьких і середніх-п'ять фігур, "борг висить над моєю головою."

Calveiro буде лікувати себе, щоб щомісяця 200 $шопінгу гульні, щоб вона не було побачити на Instagram носіння двічі в одному вбранні. Кожен місяць, вона також витратитися на дизайнерську річ, наприклад, AU1300 $старовинні Louis Vuitton сумка або аксесуар від Кейт Спейд, щоб вона могла показати його своїм послідовникам.

Потім було бажання виглядати джетсеттеров, подорож в нове місце, наприклад, у Лас-Вегасі, на Багамах і в Лос-Анджелесі — кожен місяць протягом року.

"Снэпчат у них (гео-) фільтри (наприклад, цифрові штампи) і я хотів зібрати як мінімум 12", - сказав Calveiro.

Її найбільше подорож розорятися був AU900 $квиток туди-назад в Остін, штат Техас, на концерт СІА в листопаді 2016 року.

Публікацію Lissette Calveiro (@lissettecalv) на 1 грудня 2017 року на 7:27am ПСТ

Хоча вона час від часу їздив на роботу, Calveiro сказав: "Якщо Ви порушите його вниз, багато подорожую, я роблю в 2016 році строго для Instagram."

Вона тверезо перевірити реальність до кінця 2016 року, коли вона влаштувалася на роботу зв'язків з громадськістю в Манхеттені.

"Я знав, що переїзд в Нью-Йорк, мені довелося взяти себе в руки або я не переживу", - сказала вона.

Вона дістала 180 з її фінансами, і пішли в "міні-ізоляція від світу," уповільнення її діяльності, Instagram.

"Багато було перероблено зміст", - сказав Calveiro її пости.

Правда: завжди п'ю #Маття.

Публікацію Lissette Calveiro (@lissettecalv) на 22 жовтня 2017 року на 7:47am ФДТ

Вона переїхала зі співмешканцем у Инвуде квартиру, де її оренди становила $AU900 місяць. І вона почала готувати — давати собі тижневий продуктовий бюджет AU50 $в тиждень.

Чотирнадцять місяців, вона зможе погасити свій борг. Після роботи з фінансової тренер, тепер вона використовує додаток під назвою цифра, яка воронок гроші з її зарплати до Ощадного рахунку після того, як вона платила за оренду і витрати на проживання (вона тримає подушку в розмірі AU400 у перевірці).

Старі звички помирають з працею, хоча Calveiro намагається зробити їх більш реалістичними. На місці її старого шопінг, вона викладає 130 $на оренду щомісячний членський злітно — посадкової смуги, тому вона може мати обертову двері нового одягу для автомобілів.

Вона переїхала в Сохо в лютому, але ділить майданчик з двома сусідками; у кожного з них заплатити по $A1700 місяць.

#Семіноли взяла L, але принаймні я досі живу в найкращому місті в світі, так вип'ємо за це.

Публікацію Lissette Calveiro (@lissettecalv) на 7 жовтня 2017 о 5:37 вечора за московським часом

"Ніхто не говорить про (його чи її) фінансами на Instagram", - сказала вона. "Це турбує мене, скільки я бачу дівчат хвилює зображення".

Озираючись назад, Calveiro шкодує, що дме стільки грошей.

"Я мав багато можливостей для спасіння", - сказала вона. "Я б вклав ці гроші в щось".

Тепер, вона додала: “я не бачу більше сенсу в тому, що я роблю. Він повертається до мене більше справжньої. Всякий раз, коли хтось каже, що їм подобається моє пальто і я кажу, 'про, ви можете повірити, я отримав це пальто в H & M за 50$?'"

Ця історія була вперше опублікована в Нью-Йорк пост і опублікована з дозволу.



Категория: Бизнес